Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Газета “Юридичний вісник України”

Індекс 33787
Періодичність 1 раз в тиждень
До уваги передплатників, які отримують газету через Укрпошту! ТОВ “Юрінком Прес” не несе відповідальність за терміни доставки нашої газети на вашу адресу!

 ₴
Артикул: 33787 Категорія:

Опис

Щотижнева загальнонаціональна правова газета.

Розрахована на широку читацьку аудиторію: професійних юристів, адвокатів, нотаріусів, працівників органів державної влади та управління, викладачів, науковців, студентів та громадян, які цікавляться правовою інформацією.

Стиль видання – повнота, точність та оперативність друкування нормативних актів усіх рівнів; узагальнення, аналіз, коментування, роз’яснення правових актів на науковому рівні, але в доступній формі

Умови публікації статті у газеті «Юридичний вісник України»

 Щотижнева газета «Юридичний вісник України», приймає матеріали для публікації. До друку приймаються статті українською мовою, які раніше не були опубліковані в інших виданнях. За точність викладених фактів відповідає автор (рекламодавець). Редакція зберігає за собою право редагувати, скорочувати надіслані матеріали та змінювати їхні назви.

Матеріали приймаються у форматі Word, з розрахунком до 10 000 друкованих знаків — це одна газетна полоса (сторінка).                                             Вартість публікації  однієї газетної полоси 8000 гривень + ПДВ. До статті також необхідно додавати особисте фото та інформацію про автора  (посада, науковий ступінь, вчене звання ).

Статті публікуються на всіх шпальтах окрім 1, 2, 3 та 16.

За детальною інформацією звертатися до відповідального секретаря газети за тел. (044) 412-04-75, а також за е-адресою Uvu@yurincom.kiev.ua – редакція газети “Юридичний вісник України”