Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Подаємо заяву на отримання статусу ВПО онлайн

0 1 155

З 20 квітня українці, які вимушено покинули свої домівки, зможуть отримати довідку переселенця та подати заявки на щомісячне отримання грошової допомоги у розмірі 2 000 грн на дорослого і 3 000 грн на дитину. Це можна буде зробити онлайн, через застосунок «Дія», або офлайн у найближчому ЦНАПі, повідомляється на сайті «єДопомога».

Якщо ви маєте статус особи з інвалідністю, то можете додатково звернутися офлайн до органу соціального захисту, місцевого самоврядування або ЦНАПу для збільшення допомоги.

Як подати заяву на отримання статусу ВПО онлайн:

  • Завантажте застосунок «Дія» або оновіть його.
  • Переконайтеся, що у вас є ID-картка чи біометричний закордонний паспорт.
  • Зайдіть у розділ «Послуги» та виберіть «Отримати статус ВПО».
  • Укажіть своє поточне місце перебування.
  • Підтвердьте своє місце перебування за допомогою геолокації.
  • Якщо у вас є діти, можете отримати статус переселенця і для них.

Але якщо ви виїхали закордон, ви не можете отримати статус внутрішньо переміщеної особи.

Як подати заяву на щомісячну грошову допомогу для ВПО (дорослим):

  • Після того як ви надіслали заявку на отримання статусу ВПО, натисніть «Хочу отримувати допомогу».
  • Виберіть картку «єПідтримка» для зарахування коштів. Якщо у вас немає такої картки — оформить її.

Отримані гроші можна витратити на будь-що, або перевести в готівку.

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар