Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Про негативні наслідки тотальної фіскалізації

0 80

Члени Української Ради Бізнесу закликали внести зміни у законопроект 1073, який передбачає з 2021 року обов’язкове використання касових апаратів для платників єдиного податку 2 та 3 групи.

Таке радикальне розширення фіскалізації розрахункових операцій зводить нанівець цілі законопроекту 1073 і завдає суттєвих збитків малому та мікробізнесу, вважає член Наглядової ради Української Ради Бізнесу Надія Бедричук. Замість зменшення зловживань у торгівлі зростуть корупційні ризики та вибірковість застосування закону.

«В умовах тотальної фіскалізації не працюватиме механізм кешбеку, адже доведеться охопити перевірками більше мільйона суб’єктів підприємництва, включаючи найдрібніші, що призведе до колапсу системи та зробить неефективними зусилля з контролю за роздрібним продажем», – йдеться у заяві, розповсюдженій серед депутатів.

Бізнес звертає увагу на очікуваний негативний соціальний ефект та збурення у підприємницькому середовищі.

Також з 2020 року законодавці пропонують фіскалізувати реалізацію товарів і послуг в інтернеті, а це стосується широкого кола представників малого бізнесу. Хоча здійснено суттєвий крок до появи цифрових касових апаратів, однак на момент вступу в дію нових правил чимало підприємців будуть змушені купувати ще старі апарати і збільшувати свої витрати на адміністрування.

Представники бізнесу наголошують на тому, що зміни, які стосуються сотень тисяч підприємців, не можуть ухвалюватися поспіхом.

Заяву підтримали Асоціація платників податків України, Національна організація роздрібної торгівлі, Українська асоціація прямого продажу, Асоціація приватних роботодавців, Асоціація франчайзингу, Всеукраїнська професійна асоціація підприємців та інші об’єднання, що представляють підприємців малого та середнього бізнесу.

Автор

  • Ковальский Віктор Семенович

    Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар