Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Верховний Суд поставив крапку у спорі щодо управління вилученого у рамках кримінальних проваджень нерухомого майна

0 98


Детальніше зі справою №910/15262/18 можна ознайомитися за посиланнями:
 Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду залишив управління майном (активами) за ТОВ «Житловий комплекс Воздвиженка», відмовивши у задоволенні касаційної скарги ТОВ «Інтехстандарт» проти Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено – Агентство з розшуку та менеджменту активів або АРМА) та ТОВ «ЖК «Воздвиженка» та залишивши рішення судів попередніх інстанцій без змін. Відповідну постанову КГС ВС ухвалив вчора, 4 грудня 2019 року.

ТОВ «Інтертехстандарт» намагався довести, що його права як суборендаря нерухомості на Воздвиженці порушено самим фактом укладення договору управління вказаним майном між АРМА та ТОВ «ЖК «Воздвиженка». Також позивач зазначав про те, що за наслідками укладення такого договору він поніс збитки. Однак суди попередніх інстанцій, з якими погодився Верховний Суд, прийшли до висновку про те, що права позивача не порушені, а збитки – недоведені. Таким чином, держава в особі АРМА продовжує контролювати актив у вигляді нерухомого майна, вилучений в рамках кримінальних проваджень у низки юридичних осіб.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/80684110?fbclid=IwAR0k9UlJqD-VthCWhaTtTgiWmPRCR-GsjwzjocRrHJtUfRK_hzcefSNtYZw

 

http://reyestr.court.gov.ua/Review/84977384?fbclid=IwAR2tN6gykYgB6663tZIyyrs3ScptW2Jrhf_Fno-_2VackLExvOtSbz1XTyk

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар