Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юридична компаративістика

0 116

У Київському університеті права НАН України відбулась 7-а міжнародна науково-практична конференція «Сучасні парадигми юридичної компаративістики в аспекті розвитку національних правових систем»

Це щорічний науковий захід, головним організатором якого є Асоціація юристів Росії та Асоціація юридичних вузів (Російська Федерація). Кожного року вищезазначена конференція відбувається у різних державах та за участю провідних наукових і освітніх установ приймаючої сторони. Цьогорічна конференція відбулась в Україні, а співорганізаторами виступили Ростовський інститут народного господарства та Київський університет права НАН України.

Слова вітання та побажання плідної роботи учасникам конференції передали Голова Союзу юристів України, заслужений юрист України Валерій Євдокимов та президент НАН України, академік, Герой України Борис Патон.

З вітальними словами до учасників конференції звернулись ректор КУП НАНУ, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький та голова Асоціації юристів Росії, заступник голови Державної Думи II і IV скликання, ректор Російського державного торговельно-економічного університету Сергій Бабурін.

Вчені у своїх виступах наголосили на актуальності зазначеного заходу для розбудови правових систем обох держав, звернувши увагу на те, що формування правової держави є надзвичайно складним процесом, який у юридичному аспектів безпосередньо пов’язаний із затвердженням у законодавчому полі організації і діяльності усіх суб’єктів права відповідних принципів: пріоритету права та свобод людини і громадянина, верховенства права, розподілу влади, взаємної відповідальності держави і громадян.

Ця конференція є прикладом добросусідських відносин України і Росії, а також підтвердженням того, що наука не має кордонів, а наукова думка і фундаментальні дослідження у сфері права є підґрунтям для політичних рішень сучасних держав світу і запорукою їх ефективного діалогу, повідомили в університеті права.

Джерело:

ЮВУ

Автор

Залиште коментар