Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ТОП-10 спеціальностей і ТОП-10 закладів вищої освіти. Юристи знову на першому місці.

0 113

У Міністерстві освіти і науки України склали рейтинг ВНЗ і спеціальностей, які обрали абітурієнти в 2020 році.
Основний етап вступної кампанії завершився 22 серпня – подача електронних заяв на вступ до установи вищої освіти для отримання ступеня бакалавра і магістра на основі повної загальної середньої освіти.
Цього року зареєстровано понад мільйон електронних заяв. Так, що електронні заяви подали майже 191 тис абітурієнтів, що на 25 тисяч більше, ніж в роком раніше. Така кількість заяв пояснюється тим, що в цьому році в цілому більшу кількість випускників шкіл і розширено перелік категорій вступників, які перейшли на електронний формат подачі заяв.
На бюджетну форму навчання абітурієнти могли подати не більше п’яти заяв, а на контракт – необмежену кількість.
Майбутні бакалаври активно вибирали правові, управлінські, гуманітарні та IT-спеціальності.
ТОП-10 спеціальностей за кількістю поданих заяв:
081 Право – 116 689;
073 Менеджмент – 92 147;
035 Філологія – 76 708;
122 Комп’ютерні науки – 63 410;
014 Середня освіта – 62 676;051
Економіка – 50 841;
121 Інженерія програмного забезпечення – 47 038;
072 Фінанси, банківська справа і страхування – 46 844;
053 Психологія – 43 791;
075 Маркетинг – 42 379.
ТОП-10 найпопулярніших ВНЗ за кількістю поданих заяв:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 56 336;
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” – 46 714;
Львівський національний університет імені Івана Франка – 46 268;
Національний університет “Львівська політехніка” – 42 451;
Київський національний торговельно-економічний університет – 40 818;
Національний авіаційний університет – 33 056;
Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” – 27 775;
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – 27 625;
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – 23 541;
Національний університет біоресурсів і природокористування України – 22 013.
Вже 27 серпня, вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення. У абітурієнтів, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 27 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться” Допущено до конкурсу “. І всі ці заяви автоматично беруть участь в конкурсі на контракт”.
Раніше повідомлялося, що для абітурієнтів з непідконтрольних Києву українських територій українські вузи запропонували спрощену процедуру вступу. При цьому подачу документів продовжили до кінця жовтня.

Автор

  • Ковальский Віктор Семенович

    Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар