Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спіймали юриста збройного рейдерського угруповання

0 100

Співробітники столичного УБОЗу за сприяння дніпропетровських колег, затримали спільника лідера рейдерського угруповання, діяльність якого було припинена оперативниками 2010 року. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС України в м. Києві.

Як нагадали у міліції, майже два роки тому у центрі столиці працівниками УБОЗ було затримано лідера рейдерів, разом з озброєною “до зубів” охороною. Протягом 2006-2009 рр, жертвами цього угруповання стали успішні комерційні виробничі підприємства по всій Україні.

Серед атакованих об’єктів відомі на всю державу коньячний завод «Таврія», фабрика «Київодяг», універмаг «Дитячий світ», сумський хлібопекарський комбінат, ВАТ «Житомирхліб». За всіма цими фактами були порушені кримінальні справи, які у подальшому об’єдналися в одне провадження.

В активній фазі захоплення здійснювалося за участі працівників приватної охоронної фірми з Дніпропетровська. Переважна більшість громадян, яких рейдери залучали до активних фаз захоплення підприємств, навіть не уявляли, що вони порушують закон. Проте їх свідчення виявилися дуже важливими для слідства.

Атака на кожне підприємство ретельно готувалася юристами. Вони вдало використовували недоліки в українському законодавстві. Одного такого рейдера юриста й розшукали працівники УБОЗ. Поки його шефа судили, 23-річний житель Дніпропетровська перебував у міждержавному розшуку. Весь цей час він переховувався від слідства, постійно змінював місця проживання в різних регіонах України. Затримали юриста в одному з фешенебельних дніпропетровських ресторанів. Наразі йому обирається міра запобіжного заходу.

Наразі шефа рейдерів, із спільниками, засуджено до умовного ув’язнення. Але представники державного обвинувачення вважають, що, з огляду на небезпечність діянь підсудних та розміри завданої підприємствам шкоди під час захоплень, суд виніс занадто м’яке покарання. Тож прокуратура подала апеляцію на вирок суду.

Теги:

рейдерство

Джерело:

ЮВУ

Автор

Залиште коментар