Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реформування кримінальної юстиції

0 129

Україна зробила свій вибір на користь євроінтеграції і важливим на цьому шляху є реформування судової та правоохоронної систем. Про це під час семінару сказав Генеральний прокурор України Віктор Пшонка. Він наголосив на важливості у цьому контексті реформи судової та правоохоронної системи.

“Найголовнішим кроком у цьому напрямі є ухвалення та запровадження нового Кримінального процесуального кодексу. Цей документ приніс революційні зміни у кримінальне судочинство… На підставі аналізу запровадження нового законодавства можу з впевненістю заявити: Кримінальний процесуальний кодекс – працює. Вже досягнуто певних позитивних зрушень, серед яких зменшення кількості осіб, які утримуються під вартою; вирішення проблеми переповнення слідчих-ізоляторів, а також поліпшення умов утримання; надання переваги таким запобіжним заходам як особисте зобов’язання, застава та домашній арешт; підвищення ефективності розслідування та судового розгляду зокрема через запровадження інститут угод; дотримання розумних строків розслідування”, – наголосив Генпрокурор.

За його словами, саме для посилення процесу міжнародної співпраці правоохоронних органів у рамках євроінтеграції та реформування прокуратури у Генеральній прокуратурі було створено Головне управління з питань міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Генпрокурор звернувся до присутніх на семінарі співробітників органів прокуратури з тим, щоб позитивно сприймали процес реформування і брали участь в його виконанні. За його словами, усі керівники підрозділів та органів прокуратури до місцях повинні донести інформацію про необхідність реформування до кожного співробітника прокуратури.

Генеральний прокурор також подякував присутнім представникам Ради Європи за надання допомоги, зокрема методологічної у процесі підготовки співробітників прокуратури до процесу переходу на європейські стандарти роботи.

Присутня на семінарі директор Генерального Директорату з координації програм Ради Європи Верена Тейлор наголосила, що РЄ завжди готова надати допомогу Україні у проведенні реформування зокрема і правоохоронної системи.

Теги:

прокуратура, ГПУ, кримінальна юстиція

Джерело:

УНН

Автор

Залиште коментар