Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратура вимагає списки студентів (оновлено)

0 80

Прокуратура вимагає від Київського національного університету імені Тараса Шевченка списки студентів, які без поважних причин з 29 листопада були відсутні на навчанні.

Згідно інформації «Української правди», повні анкетні дані студентів вимагає слідчий в особливо важливих справах ГПУ в рамках досудового розслідування кримінального впровадження про перевищення міліціонерами службових повноважень під час розгону мирного мітингу 30 листопада.

Окрім того, слідчий просить надати списки викладачів, які не виходили на роботу без поважних причин, імена активістів, які закликали студентів виходити на Майдан.

Також виш просять повідомити, чи заборонялося студентам виходити на акції протесту і чи була проведена з ними роз’яснювальна робота про те, як там потрібно поводитися.

Тим часом ЄвроМайдан/Фейсбук повідомляє, що Ректор Києво-Могилянської академії Сергій Квіт звернувся із таким текстом: “Шановне товариство! Вчора такого ж листа факсом одержала Києво-Могилянська академія. Однак сьогодні зранку слідчий Генеральної Прокуратури України особисто заніс мені іншого листа, зміст якого полягає в тому, що Прокуратура розслідує “перевищення представниками міліції влади під час масових заходів 30.11.2013 р. на Майдані Незалежності у Києві” і просить повідомити, чи хтось із студентів не постраждав.
Більше того, цей слідчий сказав, що попередній лист є фальшивкою.
Ситуація дивна. “

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, “Беркут” силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 з них госпіталізували.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей. Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

Автор

Залиште коментар