Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Онук Сталіна вимагає порушити кримінальну справу проти СБУ

0 87

Внук Йосипа Сталіна Євген Джугашвілі вимагає порушити кримінальну справу проти працівників Служби безпеки України і суддів, що ухвалили рішення про визнання Сталіна винним в організації Голодомору, повідомляє «Сегодня».

Джугашвілі надіслав на адресу Генпрокурора України Олександра Медведька лист з вимогою порушити кримінальну справу проти працівників СБУ і суддів, що ухвалили рішення.

«Не вдаючись в суть цього брехливого звинувачення, доречнішого від головного ворога Сталіна – Гітлера, а не від обвинувача, як би демократичної держави, звертаю увагу, що навіть з формальної точки зору на початку 30-х років на території України і в світі геноцид не був злочином. Судді не могли не знати, що стаття 442 КК України, що передбачає покарання за геноцид, введена в Україні в 1990-х роках і призначена для розгляду діянь сучасних лідерів – Кравчука, Кучми і Ющенка, а не справ мого вже померлого діда. Таким чином, здійснення моїм дідом яких-небудь злочинів за законами радянської та нинішньої України – цинічна вигадка. Відповідно, службовці СБУ і судді цинічно порушили пункт 1 статті 7 Євроконвенції про захист прав людини: ніхто не може бути засуджений за діяння або за бездеяния, які, згідно з чинним нацзаконодавством, на момент здійснення не були злочином. Прошу проти осіб, що зганьбили мого діда, порушити кримінальну справу і добитися їх покарання», – заявив Джугашвілі у відеозверненні, надісланому «Сегодня».

Нагадаємо, 13 січня Апеляційний суд м. Києва визнав керівників більшовицького тоталітарного режиму винними в геноциді в Україні в 1932-33 роках.

СБУ має намір встановити покупців, яким радянська влада поставляла зерно, що вилучалося у селян, під час Голодомору 1932-1933 років.

Джерело:

proUA

Автор

Залиште коментар