Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

З початку роботи Верховної Ради дев’ятого скликання комітетами розглянуто 396 проектів законів, з опрацювання яких вони визначені головними

0 96

З початку дев’ятого скликання, станом на 18 грудня 2019 року, комітети Верховної Ради України розглянули 396 зареєстрованих проектів законів щодо яких були визначені головними.

За інформацією Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради, Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики був визначений головним із опрацювання 196 законопроектів і розглянув 66 із них, що є найбільшою кількістю серед усіх комітетів за обома показниками.

На другому місці – Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, який розглянув 54 законопроекти із 94, щодо яких визначений головним.

Комітет з питань правоохоронної діяльності було визначено головним із розгляду 96 законопроектів, однак він розглянув 31 із них.

Найменшу кількість проектів законів супроводжували як головні Комітет з питань молоді і спорту – 4 законопроекти, Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом – 10 та Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва – 11 проектів.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики також має найбільшу кількість законопроектів ухвалених в цілому (21 проект закону). На другому місці – Комітет з питань економічного розвитку із 14 ухваленими законодавчими актами. Комітет з питань правоохоронної діяльності посів третє місце із 11 прийнятими законопроектами.

Станом на 18 грудня, Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування не мав жодного ухваленого законопроекту, а Комітет з питань молоді і спорту, Комітет з питань освіти, науки та інновацій і Комітет з питань цифрової трансформації – по одному.

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відхилив найбільшу кількість законопроектів – 45, або 83% усіх розглянутих Комітетом. Прийнято в цілому лише чотири законопроекти, які він супроводжував.

На другому місці за кількістю відхилених законопроектів Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, який відхилив і зняв з розгляду 37 проектів законів. Комітет з питань правоохоронної діяльності відхилив 18 розглянутих законопроектів.

З початку дев’ятого скликання Верховна Рада ухвалила в цілому 120 проектів законів, або 30% усіх розглянутих у комітетах. Відхилено та знято з розгляду – 55% законопроектів (216).

Джерело: сайт ВРУ

 

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар