Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вирішено, як вести реєстр розстрочення податкового боргу

0 134

 

Визначено процедуру внесення інформації до Реєстру заяв про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу.

Контролюючий орган, в якому ведеться облік грошових зобов’язання, податковий борг платника податків або якому подано заяву про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу забезпечує внесення даних до Реєстру.

До Реєстру вносяться дані, визначені НК за встановленою формою по кожному з отриманих заяв.

Операційний день для отримання заяв дорівнює робочому часу робочого дня контролюючого органу.

Інформація про заяви, отримані протягом операційного дня, що підтверджується відміткою контролюючого органу, вноситься до Реєстру протягом операційного дня їх отримання в хронологічному порядку надходження.

Інформація про заяві, яка надійшла після операційного дня, вноситься в Реєстр протягом наступного операційного дня.

Заяви повинні бути внесені до Реєстру протягом одного робочого дня з дня прийняття або отримання рішення про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу та / або укладення відповідного договору з платником податків. Інформація, яку вносить до Реєстру, відбивається датою, зазначеної у відповідному документі.

Реєстр заяв розміщується на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України. Реєстрація заяв ведеться у відкритому доступі. Інформація оновлюється щодня по мірі надходження.

Порядок ведення і форми Реєстру заяв про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу затверджено наказом Мінфіну від 30 травня 2017 року № 540, який набрав чинності 22 липня.

Джерело:

ЮРЛІГА

Автор

Залиште коментар