Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацполіція впровадить нові методи розшуку зниклих дітей

0 143

11 серпня заступник голови Національної поліції України повідомив під час робочої наради за участю керівників департаментів превенції та карного розшуку Нацполіції, що для  розшуку безвісті зниклих дітей буде створено спільні групи, до складу яких входитимуть представники ювенальної превенції та карного розшуку. Відтак безпосередньо розшуком неповнолітніх і надалі займатиметься карний розшук, а основною функцією Управління ювенальної превенції – буде попередження випадків зникнення дітей, а також недопущення їх рецидиву.

«Прийнято рішення. Для карного розшуку – це навантаження, але, я впевнений, вони впораються із поставленими задачами. Основною ж функцією ювенальної поліції залишається превенція», – зазначив заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін, додавши, що роботу поліції в цьому напрямку буде посилено, а кожна справа з розшуку неповнолітнього перебуватиме на особистому контролі керівництва Національної поліції України.

Крім того, під час робочої зустрічі було обговорено проблемні питання, які виникають під час розшуку дітей. Так, на сьогодні по всій Україні проводяться заходи, направлені на встановлення місця перебування 66 дітей.

«Діти, особливо домашні, без досвіду самостійного життя, опинившись на вулиці, в будь-який момент можуть потрапити до рук зловмисників. Тому розшук зниклих дітей для нас в пріоритеті», – розповіла начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України Лариса Зуб.

До основних завдань Управління входитиме аналіз отриманої інформації. У кожному окремому випадку працівники підрозділу проводитимуть профілактичну роботу як з дитиною, так і з особами, які займаються її вихованням.

Правоохоронці встановили, що зазвичай основною причиною, чому діти залишають домівки, є сімейно-побутові умови. Тому превентивна робота – буде одним із найдієвіших методів запобігання зникненню дітей.

Джерело:

Урядовий портал

Автор

Залиште коментар