Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НААУ прийнято до ССВЕ (Інфографіка)

0 93

Національна асоціація адвокатів України стала членом Ради адвокатських та правничних товариств Європи (ССВЕ). Рішення про надання офіційного статусу самоврядній організації адвокатів України прийнято під час пленарного засідання ССВЕ 2 грудня.

Делегація у складі Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія та голови Комітету з міжнародних зв”язків Івана Гречківського взяла учать у пленарному засіданні та в роботі комітету PECO, де представила інформацію про поточний стан адвокатури в України та діяльність органів адвокатського самоврядування.

Офіційно процес вступу до найбільшої професійної організації адвокатів в Європі розпочався 4 липня 2015 року, коли Рада адвокатів України схвалила подання заявки та надала згоду на застосування Правил професійної етики СВВЕ (застосування цих правил є одним з критеріїв членства). Рішення про початок вступу до ССВЕ також схвалив З”їзд адвокатів України. 16 червня 2016 року ССВЕ направила Звіт про заявку на членство НААУ. За висновками звіту, НААУ відповідає усім 4 критеріям членства і рекомендована до набуття такого статусу за рішенням пленарного засідання.

Рада адвокатських та правничих товариств Європи (CCBE) — міжнародна неприбуткова організація, заснована 1960 року. “Голос правничої професії”, який говорить від імені понад 1 мільйона адвокатів Європи, асоціацій адвокатів 45 країн (32 повноправні члени, три асоційовані члени та 10 спостерігачів). Україна стала 11 членом ССВУ із статусом спостерігача.

ССВЕ є визнаним представником адвокатури у відносинах з інституціями ЄС та Радою Європи, міжнародними організаціями по всьому світу. Через співпрацю з Європарламентом та Єврокомісією організація має вплив на розробку законодавства про адвокатуру та кримінальне і корпоративне законодавство, надає інформацію про зміни процедур у Європейському суді та ЄСПЛ.

Більше про переваги організації можна прочитати тут

Інфографіка “Внесок CCBE у розвиток української адвокатури”

Джерело:

НААУ

Автор

Залиште коментар