Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міліція порушила кримінальну справу проти телевізійних «лохотронщиків»

0 51

Київська міліція порушила кримінальну справу відносно службових осіб однієї з комерційних структур, які організували телевізійну гру в рамках інтерактивних програм «Грошовий дощ» і «Телешанс». Про це «proUA» повідомили у прес-службі МВС України.

Їх підозрюють у навмисному заволодінні коштами телеглядачів за телефонне з’єднання з оператором зв’язку під виглядом участі у грі в прямому ефірі, хоча такою можливістю їх не забезпечували.

Розслідуванням встановлено, що, відповідно до умов гри, телеглядачам необхідно було зателефонувати за вказаними номерами та назвати слово, яке зазначено на екрані у вигляді кросворду з хаотично розміщеними літерами і якщо глядач називає це слово – йому вручають грошовий приз.

Ведучий в ефірі програми систематично повідомляв, що до телестудії за вказаними на екрані телевізорів номерами телефонів ніхто не телефонує та закликав телеглядачів телефонувати для участі в грі. Постановка програми була створена таким чином, що у телеглядача була впевненість, що при здійсненні телефонного дзвінка він обов’язково попаде в ефір. Однак, згідно з офіційними правилами гри, потрапити до прямого ефіру та взяти участь у грі має право телеглядач, який зареєструвався найшвидше та найбільшу кількість разів з часу закінчення попередньої програми.

Телеглядачі на підставі вказаної інформації, з метою участі у грі, тобто з метою з’єднання з ведучими інтерактивних програм «Грошовий дощ» і «Телешанс», здійснювали телефонні дзвінки, але після з’єднання та перебуваючи на лінії понад 12 секунд, отримували повідомлення з автовідповідача: «Ви успішно пройшли реєстрацію, бажаємо Вам успіху», після чого відбувалося примусове роз’єднання.

За надані послуги операторами стільникового зв’язку автоматично здійснювалося зняття грошових коштів з рахунків абонентів, а оператором стаціонарних телефонів направлялися повідомлення про сплату послуг.

Обман телеглядачів полягав у тому, що з метою заволодіння їх коштами, які вони сплачували за телефонне з’єднання з оператором зв’язку (близько 7 грн.), ведучий, за вказівкою організаторів, під час прямого ефіру постійно закликав телефонувати до студії з метою прямого телефонного з’єднання між абонентами і телеведучим для прийняття участі у грі в прямому ефірі, але такою можливістю їх не забезпечували.

Джерело:

proUA

Автор

Залиште коментар