Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет з питань правової політики розглянув зауваження і пропозиції Венеційської комісії до законопроєкту про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування

0 133

4 листопада Комітет з питань правової політики повторно розглянув проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування № 3711, поданий Президентом України як невідкладний. Також члени Комітету розглянули альтернативні до нього проєкти законів № 3711-1 та № 3711-2.

Предметом розгляду Комітету були зауваження і пропозиції Венеційської комісії, висловлені у Висновку № 999/2020 від 09 жовтня 2020 року до законопроєкту № 3711.

За результатами обговорення Комітет вирішив переглянути свій висновок від 15 липня 2020 року (протокол № 32) та рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду в першому читанні прийняти за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування № 3711 .

У зв’язку з необхідністю врахування зауважень Венеційської комісії під час підготовки законопроєкту до розгляду в другому читанні, Комітет вирішив звернутись до Голови Верховної Ради з пропозицією оголосити на пленарному засіданні під час розгляду законопроєкту, відповідно до частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України, про необхідність внесення пропозицій і поправок щодо виправлень, уточнень, усунення помилок та/або суперечностей у тексті законопроєкту, інших структурних частин законопроєкту та/або інших законодавчих актів, що не були предметом розгляду в першому читанні та відповідають предмету правового регулювання законопроєкту.

Крім того, Комітет пропонує суб’єктам права законодавчої ініціативи внести пропозиції та поправки до законопроєкту № 3711 з урахуванням позиції Венеційської комісії, висловленої у згаданому висновку.

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Автор

Залиште коментар