Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Єдиний ціфровой квіток може стати реальністю

0 158

 

Міністерство інфраструктури ще в квітні представило електронний квиток єдиного муніципального транспортного процесингу для українських міст. Про це йдеться в повідомленні відомства.

“Ми налагоджуємо тісну комунікацію і співпрацю з керівниками громад для забезпечення надання якісних послуг з перевезення пасажирів. І є вже ряд напрацювань з даного питання. Мінінфраструктури хоче ввести єдиний муніципальний процесинг шляхом створення єдиного електронного проїзного квитка, яким можна буде зручно розраховуватися в тролейбусі, трамваї , автобусі або на іншому громадському транспорті “, – зазначив в ході заходу заступник міністра Дмитро Живицький.

За його словами, в результаті такої співпраці міністерства з органами місцевого самоврядування виграють всі, а наступним його етапом стане впровадження таких систем на рівні областей.

“В першу чергу, пасажири зможуть комфортно, зручним способом оплачувати поїзд в громадському транспорті і здійснювати пересадки з одного виду транспорту на інший по одному квитку. Керівники громад продемонструють свою сучасність і турботу про жителів, буде знято питання кількості перевезених пасажирів, пільговиків. Чесні і відповідальні комунальні та приватні перевізники матимуть обґрунтування тарифів і зменшать витрати на персонал “, -Д. Жівіцькій підкреслив, що все це відкриває можливості для інвестицій в галузь і зробить користування громадським транспортом привабливим і зручним для людей.

У свою чергу, генеральний директор держпідприємства “Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки” Володимир Набоков розповів про переваги єдиного е-квитка на транспорті, облаштування громадського транспорту валідаторами для оплати проїзду та контролю за оплатою, а також про перехід в найближчому майбутньому до безготівковій оплаті.

“Ми перейняли позитивний досвід інших країн світу і активно впроваджуємо його в Україні. Тому спільно з Мінінфраструктури пропонуємо технологічну і організаційну підтримку для впровадження електронного квитка в територіальних громадах та містах України”, – зазначив він.

За словами керівника ДП, це дасть українським містам: зростання туристичної привабливості та комфорту; підвищення ефективності громадського транспорту і оптимізації руху; зростання комфорту міської інфраструктури та якості послуг громадського транспорту; повну прозорість для перевізників.

У той же час Мінінфраструктури не наводило  подробиць про сам проект. Зазначається лише, що першим містом, який підключиться до системи, буде Маріуполь: урочистий запуск проекту після восьми місяців тестування там має відбутися найближчим часом.

Нагадаємо, що на початку січня додаток Kyiv Smart City без попередження припинило свою роботу. Замість цього всі сервіси були перенесені в новий додаток “Київ цифрової”

За матеріалами ЗМІ.

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар