Невже людей знову «пошили в дурні»? або Чи вправі Вищий адміністративний суд впливати на зміну судової практики?
Невже людей знову «пошили в дурні»? або Чи вправі Вищий адміністративний суд впливати на зміну судової практики? Невисока пенсія в нашій державі, швидше, норма, ніж щось дивне.…