Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Національний український спротив. Законодавство. Роз’яснення. Зразки документів

460,00 

за заг. ред. В. С. Ковальського
кількість сторінок – 388
рік 2022
Палітурка м’яка
ISBN 978-966-667-795-5

Опис

Національний український спротив. Законодавство. Розяснення. Зразки документів. / за заг. ред. В. С. Ковальського. Київ: Юрінком Прес, 2022. 388 с.

ISBN 978-966-667-795-5 

Збірник нормативно-правових актів «Національний український спротив» представляє перше найбільш повне зібрання законів, постанов Кабінету Міністрів України, відомчих документів, у яких зосереджено правничий контент з відповідної військової, соціальної, спеціальної тематики, що охоплює національний спротив. Тут розкриваються основні поняття національного спротиву, його організація, структура, підпорядкованість. У документах викладаються складні питання статусу, функціональних обов’язків та  моделі поведінки добровольців, їх забезпечення та соціальні гарантії.

Видання може бути корисним добровольцям, військовим юристам, а також усім громадянам, що пов’язані із забезпеченням об’єднань сил національного спротиву, бажають взяти свою участь в об’єднаннях національного спротиву.

 

Zmist_Nacion_sprotyv

Додаткова інформація

Обкладинка

тверда, м'яка