Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Деструктивна пропаганда: шляхи протидії та проблеми відповідальності

Рік видання 2015
Кількість сторінок 172
Автор Фурашев.В.М, Поперчнюк.В.М.

Опис

Матеріали конференції присвячені актуальним питанням деструктивної пропаганди, шляхам її протидії та проблемам відповідальності. Доповіді учасників конференції, які опубліковані у збірнику, можуть бути корисними для вчених, фахівців та експертів інформаційної сфери та сфери національної безпеки й оборони, науково-педадогічних працівників, аспірантів, докторантів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться сучасними суспільно-правовими проблемами інформаційної безпеки людини, суспільства та держави, а також юридичної відповідальності за правопорушенняв інформаційній сфері.

Організаторами заходу виступили: Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрН України, Навчально-науковий центр інформаційного права та правових питаь інформаційних технологій ФСП НТУ України “КПІ”, а також Національний інститут стратегічних досліджень. Участь у конференції взяли провідні експерти і вчені наукових установ і навчальних закладів України, представники зацікавлених державних органів та громадських організацій. Інформаційну підтримку у проведенні заходу надали: журнали “Інформація і право”, “Правова інформатика” та Вісник НТУУ “КПІ” , “Політологія.Соціологія.Право”