Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Видання містить статті з різних галузей та інститутів права, про його моральні та соціальні засади, історичні нариси. Їх автори – відомі вітчизняні вчені, державні діячі, судді, досвідчені юристи-практики. “ЮВУ” не залишається осторонь і суспільно-політичної проблематики та найважливіших подій міжнародного життя. В газеті систематично висвітлює процеси формування і реалізації правової політики держави, розвиток правової науки і юридичної практики. Широко подаються аналітичні огляди і коментарі нормативно-правових актів та інші ексклюзивні матеріали, присвячені практичному застосуванню норм матеріального і процесуального права, професійно обговорює колізії чинного законодавства та висуває пропозиції щодо їх розв’язання. Видання регулярно знайомить читачів із текстами рішень, ухвал, постанов судів загальної юрисдикції, роз’ясненнями вищих судових інстанцій і практикою Європейського суду з прав людини. Стиль видання — повнота, точність та оперативність друкування нормативних актів усіх рівнів; узагальнення, аналіз, коментування, роз’яснення правових актов на науковому рівні, але в доступній формі. Розрахована на широку читацьку аудиторію: професійних юристів, працівників органів державної влади та управління, викладачів, науковців, студентів та громадян, які цікавляться правовою інформацією.

Щотижневий наклад – близько 10000 прим. Обсяг – 32 шпальти, формат – А-3, виходить щотижня.

Передплатний індекс 33787 –  газета “Юридичний вісник України” .

Передплату можна здійснити в усіх поштових відділеннях України або в приватних передплатних агентствах(передплатна ціна вказана за умови передплати у поштових відділеннях).

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся за адресою
04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-б
Тел.: (044) 412 3618, 411 6908, 411 6403,
факс: 413 8144

По питанням передплати газети – надсилайте листи на електронну адресу:  pressa@yurincom.kiev.ua 
Якщо у вас питання до редакції газети – надсилайте листи на електронну адресу:  uvu@yurincom.kiev.ua

 

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій. За точність викладених у матеріалах фактів відповідає автор публікації. Редакція зберігає за собою право редагувати, скорочувати доповнювати, розбивати на логічні окремі фрагменти для публікації у декількох номерах,  передруковувати надіслані матеріали та змінювати, у разі потреби, їхні назви. Після публікації усі майнові авторські права на матеріал належать редакції.
Передрук матеріалів виключно з посиланням на ЮВУ.