Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив порядок та умови виплати компенсації у разі каліцтва чи інвалідності працівника прокуратури.

0 69

Кабмін затвердив порядок та умови виплати компенсації у разі каліцтва чи інвалідності працівника прокуратури або одноразової допомоги у разі його загибелі у зв’язку з виконанням службових обов’язків. Про це йдеться у постанові уряду від 24 лютого 2010 р.  № 174.

У разі настання інвалідності працівникові прокуратури виплачується компенсація у таких розмірах: п’ятирічного грошового утримання – інвалідам I групи; трирічного грошового утримання – інвалідам II групи; річного грошового утримання – інвалідам III групи.

У разі каліцтва без настання інвалідності працівникові прокуратури виплачується компенсація залежно від ступеня втрати працездатності у відсотках суми річного грошового утримання.

Компенсація виплачується з розрахунку грошового утримання за посадою, яку займав працівник прокуратури на час настання каліцтва чи інвалідності, що складається з посадового окладу та надбавки за класний чин. 

Одноразова допомога виплачується в розмірі десятирічного грошового утримання за останньою посадою, яку займав працівник прокуратури на день загибелі, що складається з посадового окладу та надбавки за класний чин.

Одноразова допомога виплачується членам сім’ї або утриманцям працівника прокуратури, що загинув, у рівних частинах. У разі відмови однієї з цих осіб від отримання такої допомоги її частина розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання, у рівних частинах.

Компенсація або одноразова допомога виплачується у розмірі, що визначається як різниця між сумою, обчисленою за Законом України “Про прокуратуру” та Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”.

Джерело:

РБК – Україна

Автор

Залиште коментар