Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рейтинг кримінальних регіонів України

0 85

Найбільш неблагополучним у кримінальному плані вважається Крим. Там за минулий рік було зареєстровано 1898 злочинів на 1 млн людей. Слідом за півостровом йдуть промислові регіони – Запорізька (1529 злочинів на 1 млн), Дніпропетровська (1405), Луганська (1376) і Донецька (1366) області.

Трохи нижчий рівень злочинності у Києві (1333 злочинів на 1 млн. жителів), Харківській (1290), Херсонській (1237), Кіровоградській (1223) і Миколаївській (1146) областях.

У відповідь на запитання, чим обумовлена настільки висока криміногенність цих регіонів, прес-служба МВС перерахувала причини: густонаселеність, наплив заробітчан і курортників.

Найменше злочинів здійснюється в Івано-Франківській (422 на 1 млн.), Тернопільській (488) і Закарпатській (577) областях.

Специфіка злочинів у кожної української області своя. Проаналізувавши офіційні дані міліції, журналісти виділили регіони-лідери по окремих видах злочинів. На Волині більше, ніж у інших регіонах, поширена торгівля людьми.

Київ багато років поспіль утримує пальму першості по кількості квартирних крадіжок. Одеська область – чемпіон по хабарах. У Чернівецькій області широко поширене фінансове шахрайство. Миколаївська область – лідер по злочинах з використанням комп’ютерної техніки.У Криму найчастіше трапляються злочини на автодорогах. Херсонська область займає перше місце у країні по зґвалтуваннях  Харківський регіон очолює статистику по кількості вбивств. У Луганській області найчастіше фіксуються злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. У Донецькій області найбільш поширені розбої.

Як повідомлялося, розкриття злочинів в Україні значно знизилося. Так, у 2011 році непокараними залишилися майже 45% злочинів (проти 43% у 2010 році). Правосуддя вдалося уникнути 420 вбивцям, 135 насильникам, 730 розбійникам і більше тисячі грабіжників.

Теги:

злочинність, криміногенна ситуація

Джерело:

Кореспондент

Автор

Залиште коментар