Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Госпсуд хоче 5,5 га землі у центрі Києва

0 101

Вищий господарський суд України 5 жовтня відмінив тендер на проектні роботи з будівництва, експлуатації та обслуговування нового адміністративного будинку для ВГСУ і відразу оголосив новий, розкриття пропозицій по якому заплановано на 7 листопада. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги відмінено через «непереборну силу», яка унеможливила закупівлю. Подробиці не повідомляються.

Відомо, що ВГСУ планував витратити на ці роботи 13 млн грн. Однак оголошено, що очікувана вартість нової закупівлі становить вже 25 млн грн. Що саме змінилось в вимогах до проектантів невідомо, оскільки конкурсна документація нового тендеру наразі не опублікована.

В технічному завданні відміненого тендеру ВГСУ повідомив, що новий офіс на 400 суддів та 1600 працівників апарату має бути зведено на земельній ділянці площею 5,62 га в Печерському районі Києва. Точна адреса, а також бажана поверховість та площа будівлі не повідомляються.

Однак новий офіс має бути значно більшим від існуючого. Оскільки ВГСУ вимагав від проектантів врахувати можливість розміщення в будинку органів судової влади різних форм судочинства. Наприклад, Вищого госпсуду, в якому налічується 104 судді, та Вищого адміністративного суду України – 81 суддя.

Нагадаємо, минулого року Вищий госпсуд після призначення його головою вихідця з Донеччини Віктора Татькова замовив донецькому ТОВ «Мегаполіс-Донбуд» реконструкцію з добудовою адмінбудинку суду за 125,50 млн грн. Планувалось добудувати до існуючої будівлі суду на вул. Олександра Копиленка, 6, що на Печерську,  ще один 16-поверховий адмінбудинок і паркінг на 71 машиномісце «з одноповерховою надземною частиною та двома підземними рівнями». Під цю забудову відводилось 0,34 га.

В січні цього  року Київрада повернула цю ділянку у власність міста і будівництво було припинено. Оскільки спорудження викликало  незадоволення серед мешканців району та набуло суспільного резонансу.

Автор

Залиште коментар