Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Міндоходів визначили, хто повинен буде обов’язково декларувати доходи

0 158

Міністерство доходів і зборів України, в рамках обговорення концепції реформи декларування доходів громадян, запропонувало встановити поріг доходу (або кредитного зобов’язання), обов’язкового до декларування, в розмірі не менше 120 мінімальних заробітних плат на рік — близько 156 тис. грн.

Про це повідомили в прес-службі Міндоходов з посиланням на директора департаменту оподаткування фізосіб В’ячеслава Бусарєва. «Це (декларування) буде не раніше 2016 року. Ми підготували концепцію декларування, її винесуть на обговорення громадськості, а також усіх міністерств. Після того, як ми отримаємо всі додатки, то допрацюємо законопроект і подамо в Раду», — цитує прес-служба Бусарєва.

Як наголошується, декларації також доведеться подавати тим, хто володіє майном вартістю 1 200 мінімальних зарплат — 1,56 млн грн.

Водночас цифри не є остаточними і можуть бути збільшені в ході громадського обговорення концепції. Крім того, обговоренню підлягає перелік категорій громадян, для яких декларування буде необов’язковим, а також перелік декларованого майна.

У прес-службі Міндоходов відзначили, що в основу концепції реформ покладено кращий досвід декларування доходів та адміністрування податку на доходи фізосіб. «Разом з нашими партнерами – аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers – ми вивчили принципи декларування, використовувані в провідних країнах світу – зокрема, США, Канаді, Німеччині, Франції, Швеції, Фінляндії, Данії, Італії, Австралії, Новій Зеландії та Сінгапурі», – повідомили в прес -службі.

У цьому зв’язку в Міндоходів закликали експертне співтовариство і громадськість активніше залучатися до обговорення концепції з метою обрати найбільш оптимальну модель декларування доходів для України.

Введення в Україні загального декларування обговорюється з осені 2012 року, коли Державна податкова служба, яка увійшла до складу Міністерства доходів і зборів, заявила про готовність до введення загального декларування доходів.

У жовтні Клименко заявляв, що введення обов’язкового загального декларування дозволить залучити до бюджету близько 20-25 млрд грн додаткових доходів.

Джерело:

УНІАН

Автор

Залиште коментар