Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Через війну та масові переїзди людей по країні в Україні виникла проблема з доставкою пенсій.

0 141

Через війну та масові переїзди людей по країні в Україні постала проблема з доставкою пенсій.

Про це заявила голова Мінсоцполітики Марина Лазебна в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Міністр розповіла, що якщо людина отримує пенсійні виплати на картку – то проблем із їх нарахуванням немає, а от якщо пенсіонер отримував гроші “Укрпоштою”, то виникають певні заминки в логістиці.

“Ми забезпечили можливість отримати виплату у будь-якій іншій точці України через Ощадбанк чи інше відділення “Укрпошти”, – розповіла Лазебна.

Раніше ми писали, що пенсіонер має просто звернутися з паспортом та довідкою з РНОКПП до будь-якого відділення Ощадбанку протягом 60 днів.

Для людей із зони активних бойових дій Мінсоцполітики також запустила спеціальний механізм централізованого нарахування та виплати соціальної допомоги.

Як працює механізм?

Лазебна розповіла, що Мінсоцполітики перераховує гроші Ощадбанку, а вже він перераховує їх людям.

“Тим, хто отримував виплати через банки – на їхні банківські рахунки. Тим, хто отримував виплати через “Укрпошту” – грошовий переказ, який можна отримати у будь-якому відділенні “Ощадбанку”, – пояснює міністр.

Це означає, що пенсіонер із проблемних регіонів, який отримував гроші на картку, може нікуди не звертатися додатково і отримає виплату на ту саму картку.

Що буде із пенсіями у квітні?

У квітні не передбачено планових індексацій пенсій, проте 1 числа щорічно відбувається перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

Це означає, що відбудеться автоматичний перерахунок виплат пенсіонерів, які після призначення (перерахунку) пенсій продовжили роботу та вже відпрацювали не менше 24 місяці страхового стажу.

При перерахунку враховуватимуться розмір заробітної плати та стаж.

“Сьогодні” також писали, як оформити пенсію під час воєнного стану та розповідали, кому держава виплачує 6,5 тис. грн. допомоги.

За публікаціями у ЗМІ

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар