Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Стартує масштабна модернізація прикордонної інфраструктури у рамках Великого будівництва

0 139
Міністерству інфраструктури України надано повноваження щодо будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних пунктів пропуску через державний кордон. Відповідне рішення було ухвалено Урядом. Таким чином тепер Мінінфраструктури, як профільний орган, займатиметься розвитком інфраструктури у пунктах пропуску через державний кордон, незалежно від видів транспорту.
 «Це рішення долучає до президентського проекту «Велике будівництво» прикордонну інфраструктуру, а саме міжнародні автомобільні пункти пропуску. Зокрема «Ягодин — Дорогуськ», «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» та «Чоп — Захонь». Наш флагманський проект: модернізація та розбудова МАПП «Ягодин — Дорогуськ». Через нього здійснюється 40 % усіх автомобільних вантажних перевезень в Україні. Нагадаю, що модернізація пунктів пропуску, підвищення їх пропускної спроможності — частина зобов’язань України у рамках домовленостей з нашими західними сусідами, зокрема Польщею. У нашої команди є відповідний управлінський досвід для того, щоб налагодити процеси модернізації автомобільних пунктів пропуску, створити комфортний простір для користувачів та нарешті розв’язати критичну проблему з чергами на українському кордоні» — розповідає Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
Довідково
На сьогодні в Україні функціонують 100 пунктів пропуску для автомобільного сполучення, включаючи міжнародні, міждержавні та місцеві. З них відповідно до міжнародних договорів функціонують 74 міжнародні та міждержавні пункти пропуску для автомобільного сполучення, з яких повністю необлаштованими (непобудованими) залишаються 33. Ще близько 20 пунктів пропуску, які побудовані за радянських часів, потребують суттєвої реконструкції як такі, що застаріли й не відповідають сучасним вимогам. Досягнуті міжнародні домовленості з європейськими країнами вимагають від України впровадження кардинально нових змін, що сприятимуть покращенню ситуації на кордоні. Починаючи з 2012 року, фінансування заходів з будівництва (реконструкції) пунктів пропуску практично не здійснювалось. За останні роки коштом державного фінансування введено в експлуатацію один об’єкт митної інфраструктури, близько 10 частково відремонтовано, 2 перебувають у стадії незавершеного будівництва, ще 4 потребують завершення реконструкції.

 

Міністерство інфраструктури України

Автор

Залиште коментар