Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найбагатша у світі пара розлучається.

0 149

Творці одного з найбільших на планеті благодійних фондів Мелінда і Білл Гейтс оголосили про розлучення після 27 років спільного життя, за які вони стали найбагатшою парою в світі завдяки заснованої Гейтсом компанії Microsoft, а потім роздали десятки мільярдів на боротьбу з бідністю, нерівністю і хворобами.

Гроші у Гейтсів далеко не закінчилися – їх стан оцінюється в 130 млрд доларів, а в фонді їх імені, за 20 років роздали понад 50 млрд доларів,  залишилося ще приблизно стільки ж . Однак благодійні організації, які отримують гроші від подібних фондів, із завмиранням серця стежать за розладами в головній парі світової благодійності, яка присвятила себе конвертації мільярдерів в філантропів.

Подружжя Гейтсів, власники четвертого в світі стану, пообіцяла, що розлучення не позначиться на Bill & Melinda Gates Foundation, в якому вони залишаться співголовами. Крім освітніх і соціальних програм фонд активно спонсорує розробку ліків від смертельних хвороб, включаючи малярію і ВІЛ, а з початку пандемії Covid-19 видав $ 1,75 млрд розробникам вакцин і дослідникам коронавируса.

“За ці 27 років ми виростили трьох чудових дітей і створили фонд, який працює по всьому світу заради того, щоб люди могли жити здоровим і продуктивним життям. Ми як і раніше поділяємо віру в цю місію і продовжимо разом працювати у фонді, однак ми більше не бачимо для себе можливості розвиватися як пара на новому життєвому етапі “, – описали Гейтси ситуацію в сухому короткій заяві.

Гейтс робить щеплення дитині в Гані в 2013 році
Гейтс робить щеплення дитині в Гані в 2013 році

Навіть якщо фонд продовжить спонсорувати благодійні організації колишніми темпами приблизно по 5 млрд доларів на рік і нікуди не дінеться його третій спонсор – мільярдер з Уолл-стріт Уоррен Баффет, розлучення Гейтсів хоча б на час змістить фокус від їх суспільної місії в сторону особистому житті, як це було після розставання найбагатшою пари в світі – засновника Amazon Джеффа Безоса і Маккензі Скотт.

Розрив того шлюбу несподівано став гарною новиною для благодійності: отримавши свою частку,  Скотт початку ударними темпами роздавати мільярди , підписавшись під іншою ініціативою Гейтсів і Баффета – The Giving Pledge ( “Клятва дарування”).

На заклик крім Скотт відгукнулися вже більше 200 багатіїв з усього світу: від засновника Facebook Марка Цукерберга і режисера “Зоряних воєн” Джорджа Лукаса до пострадянських магнатів: українця Віктора Пінчука та росіянина Володимира Потаніна. Всі вони пообіцяли роздати велику частину своїх статків  (за життя і після) на благі потреби.

Чим закінчиться розлучення

Біллу Гейтсу 65, Мелінді – 56. Вони познайомилися в кінці 1980-х років, коли вона прийшла працювати в Microsoft, і одружилися в 1994 році. Незабаром після того, як їх молодша дочка досягла повноліття, вони подали на розлучення. А Мелінда додала до свого імені дівоче прізвище і тепер представляється Меліндой Френч Гейтс.

“Після довгих роздумів і серйозної роботи над відносинами ми прийняли рішення розірвати наш шлюб”, – розмістила пара заяву кожен в своєму “Твіттері”.

За повідомленнями ЗМІ

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар