Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Купувати електроенергію у країн, які не є членами європейського Енергетичного Співтовариства Україна не буде.

0 108

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг в п’ятницю ввечері схвалив законопроект, яким скасовується можливість покупки за двосторонніми договорами електроенергії у країн, які не є членами європейського Енергетичного Співтовариства, повідомив народний депутат Олексій Кучеренко (фракція “Батьківщина”). Як повідомлялося , Верховна Рада України 18 вересня схвалила правку народного депутата Андрія Геруса до закону України “Про ринок електроенергії”, дозволивши купувати за двосторонніми договорами електро у країн, які не є членами європейського Енергетичного Співтовариства. Герус пояснював необхідність своєї правки поліпшенням конкуренції на електроенергетичному ринку країни, що може привести до зниження ціни на електроенергію для промислових споживачів. Як стверджував автор правки Герус, імпорт повинен був здійснюватися з Білорусі. Однак з 1 жовтня розпочався імпорт електроенергії з Росії, який в листопаді виріс втричі в порівнянні з жовтнем і зайняв 15% українського ринку. В результаті зупиняються українські ТЕС і шахти. Не дивлячись на заяву Геруса: ЗМІ повідомили, що імпорт електроенергії з Росії збільшився втрое. Раніше міжнародні партнери України висловили здивування і занепокоєння тим, що Україна купує електроенергію у російській компанії “Інтер РАО”, керівник якої Ігор Сечин знаходиться під санкціями США за анексію Криму, тобто, по суті, ведуться справи з країною-агрессором.

Джерело: rada.gov.ua

Автор

  • Вищу юридичну освіту Віктор Семенович Ковальський отримав у 1977 році на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1980 році завершив навчання в аспірантурі, отримав звання кандидата юридичних наук. Згодом отримав звання доктора юридичних наук. Життєве кредо: «Казати правду і нічого крім правди». Говорячи про професійні інтереси, він називає книги: не лише фахові, а просто змістовні й корисні. Серед його наукових інтересів: теорія права і держави; права людини; правоохоронна діяльність; трансформації правого мислення. Цій науковій тематиці присвячено майже 500 наукових, науково-практичних, публіцистичних публікацій. Педагог і науковець має численні державні нагороди. Зокрема, почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, відзнаки юридичних відомств, установ та організацій. Головним досягненням Віктор Семенович вважає своїх дітей, які пішли батьківським шляхом. На другому місці – створення першого українського юридичного видавництва «Юрінком Інтер» та газети «Юридичний вісник України». Він вдячний за підтримку колегам та авторам, а також читачам, кількість яких за майже 30 років діяльності видавництва та газети щороку збільшується. Під час цьогорічного конкурсу «Учитель року» Віктор Семенович очікує віднайти кращих знавців-педагогів з основ правознавства в українській школі, а ще – інтерв’ювати переможців та поширити їхній досвід через соціальні мережі та газету «Юридичний вісник України».

    Переглянути мареріали

Залиште коментар