Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС вирішило, як присвоювати спецзвання поліцейським

0 1 860

 

МВС наказом від 12 березня 2016 року № 177 затвердив Порядок присвоєння спеціальних звань поліції і позбавлення спеціальних звань.
Первинні спеціальні звання середнього складу поліції присвоюються особам, вперше прийнятим на службу в поліцію, які не мають військових звань офіцерського складу запасу або спеціальних звань середнього складу інших органів державної влади щодо призначення на посаду, після закінчення курсів первинної профпідготовки.
Особам, які мають військові звання сержантського або старшинського складу, спеціальні звання молодшого начальницького складу вище військового звання старшого сержанта (головного старшини), або спеціальне звання старшого сержанта, при прийомі на службу в поліцію присвоюється спеціальне звання старшого сержанта поліції.
Первинні звання молодшого складу поліції присвоюються керівниками органів поліції, керівниками навчальних закладів, які здійснюють підготовку поліцейських, і установ поліції, які приймають рішення про прийом на службу в поліцію.
Встановлено такі строки вислуги в спеціальних званнях поліції:
– Капрал поліції – 1 рік;
– Сержант поліції – 3 роки;
– Молодший лейтенант поліції – 1 рік;
– Лейтенант поліції – 2 роки;
– Старший лейтенант поліції – 3 роки;
– Капітан поліції – 4 роки;
– Майор поліції – 4 роки;
– Підполковник поліції – 5 років.
Міністр внутрішніх справ привласнює спеціальні звання поліції молодшого, середнього складу поліції до полковника поліції включно, голові Національної поліції і керівникам вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.
Поліцейські можуть бути позбавлені спеціального звання за вчинення кримінального злочину на підставі вироку суду, що набрав законної сили.
Позбавлення спеціального звання здійснюється за наказом керівника органу поліції, який привласнив відповідне спеціальне звання

 

Джерело:

ЮРЛІГА

Автор

Залиште коментар